Canım annem, fedakar annem. Hep bizi kendinden önce düşünen annem..Gökyüzündeki yıldızları yakalasam, sana tek tek hediye etsem, yine yetmez.

Bize ayrı, torunlarına ayrı düşkünsün annem.  Dile kolay, önce dört çocuk, ardından da on torun. Hepsinin üzerinde ayrı ayrı hakkın var. Yeri geldi, bizden daha çok, daha iyi baktın.

Geçtiğimiz hafta doğum günün idi. Ama kutlayamadık, çünkü aynı gün ağabeyini, sevgili dayımı toprağa verdin.

Doğum gününü kutlayamadık ama anneler gününde bunu çok güzel bir şekilde telafi edeceğiz canım annem. Şu anda yurt dışında olduğun için bu yazdıklarımı okumayacaksın, onun rahatlığıyla yazıyorum. Önce seni görmeyi çok istediğin bir şehre kaçıracağız. Gezip, tozup, yiyip içip çok güzel vakit geçireceğiz. Sonra da sana hepimizin fotoğraflarından oluşan çok güzel bir foto kitap hediye edeceğiz. Sıkça yurt dışında olduğun için bizi hep yanında taşıyabileceksin canım annem. Daha önce Lukapu‘da ailemizin üyelerinden oluşan bir takvim yaptırmıştım. Çok beğenmiştin, hatta bayılmıştın annem. Çok yakında çok daha güzeli senin olacak.

Seni çok seviyoruz annem. Allah sana beraber geçireceğimiz uzun, sağlıklı, upuzun yıllar versin.

Not: siz de  böyle bir hediye yaptırmayı düşünüyorsanız, Lukapu Anneler Günü için özel bir kampanya hazırlamış. 27 Nisan’a kadar tüm siparişlerde %30, 27 Nisan’dan 11 Mayıs’a kadar verecek siparişlerde ise %15 indirim yapıyorlar. Aynı kampanya LukaBUKA Iphone uygulaması için de geçerli.

 

 

 

 

 

HENÜZ YORUM YOK