Bugün blogumda çok önemli bir habere yer vermek istiyorum.  Geçen gün on parmağında on marifet olan arkadaşım Banu’ dan bir e-posta geldi. her yere yetiştiği gibi bu sene Avrasya Maratonu’na da yetişiyormuş. Üstelik çok güzel bir amaç için koşacakmış. Gelin, gerisini Banu’cuğumdan dinleyelim:

“SEVGİ’mizi Kendi Yerimizde Paylaşmak İçin Koşuyoruz”

Sevgili dostlarım, bu yıl

Banu Tozluyurt olarak bu koşuda ben de varım…

16 Kasım Pazar günü Avrasya Maratonu’nda  15 km koşusunun sonuna kadar amacımıza ulaşabilmemiz için bağışlarınızla destek olabilirsiniz. Miktarı hiç önemli değil amacımız çorbada minicik de olsa bir tuzumuz olsun.

Sevgi Mağazası hakkında daha önce yazdığım blog linki http://banunundunyasi.com/?p=4367

Toplumsal dayanışma ve paylaşmaya herkesi davet eden, ihtiyaç sahibi ailelere, öğrencilere, sokakta kalanlara belli zaman aralıklarında kıyafet, eğitim malzemesi, kitap ve oyuncak dağıtan SEVGİ MAĞAZASI’ na bir yer satın alabilmek için senin desteğinle bağış toplamak üzere koşacağız.

Böylece ülkemizin her yerindeki köy okullarına ve bu köylerde yaşayan büyük küçük herkese yardım gönderen, yardımlarıyla onbinlerce  aileye dokunan SEVGİ MAĞAZASI’ nın faaliyetlerine kendi yerinde güven ile devam edebilmesi için bağış  toplayacağız.

Toplumumuzda son günlerde sorgulanmakta olan Sevgi, Hoşgörü ve Paylaşmanın güçlenmesi için çalışan SEVGİ MAĞAZASI’ na sen de gel ve toplumsal kaynaşmaya destek ol, faaliyetlerine katıl, sen de paylaş. Elbette senin de paylaşabileceğin bir şey vardır.

Paylaşmanın yüceliğini bilen hayırseverlerin desteği ile ayakta duran SEVGİ MAĞAZASI’ nın faaliyetlerine kendi yerinde devam edebilmesi için küçükte olsa katkıda bulun…

Seni  SEVGİ MAĞAZASI’nın kendi yerini alma” projesini desteklemeye ve bizimle aynı düşü paylaşmaya çağırıyoruz…

Hiçbir şubesi olmayan Sevgi Mağazası Yard. ve Day. Derneği’ni desteklemek demek toplumsal  kaynaşmaya ışık tutmak demektir…

Desteğin bize güç verecek, şimdiden teşekkür ediyoruz.

EFT veya havalenizi yaparken “açıklama” satırına “BT rumuzunu ve kendi adınızı soyadınızı”  yazmayı unutmayın ki,  sertifikanızı ulaştırabileyim.

Banka: Türkiye İŞ Bankası Acıbadem Şubesi

IBAN: TR18 0006 4000  0011 0850 7592 34

Alıcı: Sevgi Mağazası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği

Sevgiyle dostça kalın.

Banu Tozluyurt

Daha fazla bilgi için

http://www.sevgimagazasi.org/maraton2014/

İletişim için

info@sevgimagazasi.org

 

İster maddi olarak, ister bu yazıyı paylaşarak destek olabilirsiniz.

Tabanlarına kuvvet arkadaşım.

HENÜZ YORUM YOK