Geçtiğimiz hafta Teknolojik Anneler ve Mouse Nuri işbirliğiyle düzenlenen çok keyifli bir eğitime katıldım. Mouse Nuri bize blog yazarken nelere dikkat etmemiz gerektiğini, hosting nasıl taşınır, seo nedir gibi temel konularda sorduğumuz bin bir soruya tek tek cevap verdi. Bu kadar soru soran onlarca kadınla paniğe kapılmadan başa çıktığı için tekrar tebrik ederim :)

Mouse Nuri ve Teknolojik Anneleri tanıyalım:

Mouse Nuri kimdir?

Mouse Nuri bir teknoloji kahramanıdır. İhtiyaç anında size ve/veya ekibinize 7/24 teknik destek hizmeti sağlayan çözüm mühendisidir. MouseNuri ‘ deki bütün çözüm mühendisleri, kendi uzmanlık sertifikalarının yanında ITIL sertifikalıdır.

Sadece 19 TL gibi inanılmaz bir fiyata destek hizmeti alabileceğiniz bu teknoloji kahramanını takip edebileceğiniz sosyal medya hesapları:

 

www.mousenuri.com | https://twitter.com/mousenuri | facebook.com/mousenuri

Yeri gelmişken söyleyeyim, artık  teknolojikanneler.com sitesinde, Mouse Nuri annelerin teknolojik sorularına ücretsiz cevap verecek. Harika değil mi? ben şahsen onu soru bombardımanına tutabilirim.

Teknolojik Anneler nedir?

Teknoloji ve kadın ile ilgili her türlü konuyu merceğine alan sitede akıllı telefon uygulamalarından teknolojik tüyolara, sosyal medya ve internet konularından, çocuklar için geliştirilmiş uygulamalara kadar her türlü yazıya rastlayabilirsiniz. Hatta Defne insan vücudu ile ilgili bin bir soru sormaya başladığı bir dönemde sevgili teknolojik anneler konuyla ilgili harika bir IPad uygulaması hediye ettiler. Böyle de tatlılar :)  Ayrıca anneler için kolaylaştırılmış teknolojik seminerler ve ve çocuklarıyla katılabilecekleri etkinlikler düzenliyorlar.

Sosyal medyada takip etmek için:

www.teknolojikanneler.com |facebook.com/teknolojikanneler | twitter.com/tekno_anneler | instagram.com/teknolojikanneler/ | pinterest.com/teknoanneler/

Eğitimlerin devamını bekliyoruz, zira soracak milyon tane daha sorum var. Hazır mısın Mouse Nuri?

2 YORUMLAR

  1. Azra’cım! Ne tatlı özetlemişsin :) Çok teşekkür ederiz, sizlerin desteği, memnun kalması çok önemli bizim için ve elbette birşeyler öğrenerek ayrılması.

    O değil de, Emir’e neden göndermemişiz? A aa..! Hemen bakıyoruz bugün <3

    Sevgiler bizden!